8 Adet Postegro Benzeri Uygulama 2021

18Postegro ve birçok Postegro benzeri uygulama, instagram gizli profillere bakma ve instagram gizli profilleri görüntülemenizi sağlar. Bu tarz postegro gibi uygulamlar veya postegro yerine gelen uygulamalar, özel hayatın gizliliği söz konusu olduğu için Google Play ve AppStore’ da bulmak mümkün değil. Instagram, bu uygulamalar için kesin tavrını ortaya koyduğu için bu tarz uygulamalar Android ve IOS cihazların uygulama indirme marketlerinde bulunmamaktadır.

Postegro uygulaması hala Google Play üzerinden indirmek mümkün ve isterseniz Postegro’ nun resmi web sitesinden de indirebilir ve cihazınıza kurabilirsiniz. Ayrıca Postegro’nun web sitesinde uygulamayı indirmeden WhatsApp kullanır gibi kullanabileceksiniz. Ayrıca WhatsApp demişken, istediğiniz kişinin son görülmesi kapalı olsa bile sizin haberiniz olacağı wTakip uygulamasından bahsettik, yine herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. Herhangi bir uygulama indirmeden bu işlemleri yapmak çok güzel değil mi? Yapmanız gerekenler için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli. 

NOT: Postegro Web uygulamasını kullanmak için bir adet 50 takipçisi olan fake hesap ile giriş yapınız.

teknofobıc

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Postegro, postegro yerine gelen uygulama ve birçok Postegro benzeri uygulama havuz sistemi ile çalışır. Yani siz buraya kayıt olduğunuzda havuza dahil olmuş olursunuz. Bu sayede bu programlar sizin ve sizin takip ettiğiniz bütün hesapları tarayıp, bünyesine dahil ederler. Yani sizin instagram profiline bakmak istediğiniz kişi veya bir takipçisi bu uygulamayı kullanmışsa, onun profilini görebilirsiniz. Bu yüzden gerçek hesabınızla giriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Eğer hesabınızla giriş yaparsanız bile hemen şifrenizi değiştirmenizi ve instagram uygulama izni kaldırmanızı öneririz .Uyarımızı da yaptığımıza göre nasıl yapılacağını göstermeye başlayabiliriz. 

Postegro Web Kullanımı

postegro apk indir

 1. Buraya tıklayarak, Postegro’nun resmi web sitesine git.
 2. Google Play linki için Google Play butonuna tıkla.
 3. Direkt Apk indirmek için (Download Apk) butonu ile uygulamayı indir.
 4. Web versiyonu için (Web Version) butonuna tıklayarak instagram fake hesabına giriş yap.
postegro giriş yap

Fake hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini girerek giriş yapmayı deneyin. Eğer ki giriş başarısız uyarısı ile karşılaşırsanız, instagram hesabınızın bağlı olduğu mail adresini kontrol edin. Muhtemelen şüpheli giriş engellenmiş olduğu için sizden bir linke tıklayarak doğrulama isteyecektir. O linke tıklayıp hesabı doğrulayıp yeniden giriş yapmayı deneyin.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra yaklaşık 5 kişinin instagram profiline bakma hakkınız bulunmaktadır. Bu haklar her gece saat 12’de yenilendiği için ertesi gün tekrardan haklarınız yenilenecektir. 

Ayrıca nasıl kullanıldığını tam bilmeyenler için aşağıya bir video bıraktım. Onu izlemenizi öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=wwwjCNn6ihw

Postegro dışında kullanabileceğiniz farklı uygulamalar da var. Bunları sizin için derleyip ve alt başlıklara ayırıp, detaylandırdık. Hadi başlayalım!

IOS için Postegro Benzeri Uygulama Serisi

 1. Social Ghost
 2. Analayz For Instagram
 3. Profile+

Android için Postegro Benzeri Uygulama Serisi

 1. Followers+
 2. Find My Stalker
 3. Anonymous Story Viewer
 4. StoryLab
 5. InsLog Reports

Bu uygulamalar tamamen ücretsizdir. Sadece uygulama içi belirlenen ücretleri ödeyerek daha fazla özelliğe sahip olacağınızı da hatırlatmak isteriz.


İçerik hakkında düşüncelerinizi ve varsa uygulama tavsiyelerinizi yorumda bizimle paylaşmaya ne dersiniz? 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir